BAŞAKŞEHİR SATILIK DÜKKANHayatın merkezinde yer alan, lokasyon olarak gelişmiş olan Mavera Residence Cadde Dükkanları ile sizlere yatırım avantajları sunuyoruz.

Kapatılabilir ön kullanım alanlarının genişliği ile konum olarak bölgenin ana caddesinde yer alan Mavera Residence Cadde Dükkanları yüksek tavan özelliğine de sahiptir.

Başakşehir’de yatırımcıya güçlü kira gelirleri sunan Başakşehir Residence Cadde Dükkanları ile Başakşehir satılık dükkan ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Değerlenen bölgede, müşteri potansiyeli git gide artan yatırım avantajlarını değerlendirmek isteyen herkesi Mavera satış ofislerimize davet ediyoruz.

NEDEN YATIRIM YAPMALISINIZ?


  1. İyi bir yatırım yapmak isterseniz, Başakşehir satılık dükkan seçeceğiniz en iyi yatırım fırsatı olabilir.
  2. Metro hatlarına komşu, yüksek yaya trafiği olan lokasyonlarda iş yeriniz çok daha değerlidir.
  3. Planlı altyapısı ile İstanbul’un en hızlı gelişen bölgesi Başakşehir, yatırımlarınıza değer katacak.

BAŞAKŞEHİR SATILIK DÜKKAN KONUMU

Lokasyon ve ulaşım altyapısının gelişmişliği ile Mavera Residence Cadde Dükkanları; Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi’ne yürüme mesafesinde, Metro istasyonuna 5 dakikalık bir uzaklıkta yer almaktadır. İstanbul Havalimanı’na olan uzaklığı ise sadece 25 dakikadır.

Dükkan sahibi olmak ve yatırım yapmak isterseniz Mavera Residence Cadde Dükkanları ile iyi bir fırsat sağlayabilirsiniz.

Kişiye özel ödeme imkanları sunan projelerimiz ile ilgili fiyat ve detaylı bilgi öğrenmek isterseniz Mavera satış ofislerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.