BAŞAKŞEHİR SATILIK DAİREBaşakşehir satılık daire arayan kişilere Mavera projelerimiz ile huzurlu ve rahat bir yaşam sunuyoruz.

Hayatın merkezinde konumlanan, Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi’ne yürüme mesafesinde olan dairelerimiz sizlere yatırım imkanları sunuyor.

Mavera projelerimizde ulaşım; İstanbul Havalimanı, metro istasyonu ve Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi’ne olan yakınlık ile sorun olmaktan çıkıyor.

Mavera projeleri ile Başakşehir satılık daire gereksiniminizi yatırım fırsatına çevirmek, ömür boyu huzurlu yaşamak isterseniz sizleri Mavera satış ofislerimize bekliyoruz.

Deprem analizleri yapan ve analizleri halk ile paylaşan İstanbul Büyükşehir Belediyesi; gerçekleştirmiş olduğu analize göre, olası bir depremde Başakşehir zemininin sağlam zeminlerden oluştuğunu belirtmiştir. Aynı zamanda Başakşehir bölgesi güvenli bölgeler arasında yer almaktadır.

BAŞAKŞEHİR 1+1 SATILIK DAİRE

Mavera Residence ile aradığınız daireyi seçmek artık çok kolay. 1+1 satılık dairelerimizde aradığınız konforu bulabilirsiniz. Uygun fiyat, eşsiz lokasyon, değerli yatırım; Başakşehir 1+1 satılık daire fırsatları için Mavera satış ofislerimize bekliyoruz.

BAŞAKŞEHİR 2+1 SATILIK DAİRE

Başakşehir 2+1 satılık daire arıyorsanız Mavera satış ofislerimize uğramanızı tavsiye ediyoruz. Mavera Residence’ın kullanışlı ve kaliteli daireleri ile ömür boyu huzurlu ve konforlu bir yaşam sürdürebilirsiniz.