BAŞAKŞEHİR KONUT PROJELERİBaşakşehir Konut Projeleri Mavera Residence, Avrupa’nın en büyük şehir hastanesi Başakşehir Şehir Hastanesi’nin yanı başında konumlanmaktadır. Şehir Hastanesi’ne 200 metre yürüme mesafesinde olan Mavera Residence, ulaşım alt yapısı ve lokasyonu ile yaşam merkezinde yer alıyor.

Başakşehir’de gelişen ve değerlenen bölgede yatırım fırsatları sunan Mavera Residence, Metro istasyonuna sadece 5 dakika uzaklıkta bulunurken İstanbul Havalimanı’na da 25 dakikalık bir mesafededir.

2+1 ve 1+1 daire tipleri ile oluşan Mavera Residence, hem kaliteli hem kullanışlı dairelerden tasarlanmıştır.

Mavera Residence projesine, avantajlı fiyatlar ve kişiye özel ödeme imkanı ile sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda Mavera Residence projesi, şirket içi vadeli ödeme planları da sunmaktadır.

Gelişmekteki bölgede, İstanbul’un yatırım merkezlerinden biri olan Başakşehir’de konforlu ve huzurlu bir yaşam vaat ediyor, Mavera Residence projemizde yer alan akıllı ev sistemleri ile yaşamınızı daha da konforlu yapıyoruz.

Kadınlar ve erkekler için ayrı kullanımlı olarak tasarlanmış olan sosyal tesislerimizde fitness, hamam ve sauna bulunmaktadır. Makro ve Akyapı güvencesi ile sizlere hizmet edecek olan Mavera Residence projemizde kapalı otopark da bulunmaktadır.

İdeal fiyatlarla sizlere avantajlar sunan, yatırım fırsatlarının ve kalitenin bir araya geldiği Mavera projemizi yakından incelemek ve detaylı bilgi sahibi olabilmek için sizi satış ofislerimize çağırıyoruz.